O Nas

Krótka Historia

Nasza firma istnieje od 1990 roku, a zarejestrowana od 1.05.1992 r. jako Usługi Roboty Ziemne. W związku z tym, że firma się rozrastała o nowy sprzęt i ludzi. W związku ze zmianą przepisów firma musiała zmienić nazwę nie jako usługowa, ale jako ZUH DROGBUD Krzysztof Filip.

 

Posiadamy wykwalifikowany personel składający się z mechaników, kierowców samochodów ciężarowych, pilarzy, brukarzy, operatorów koparek.

 

Zaczynaliśmy od budowy dróg i możemy rozpocząć budowę na terenie całego kraju. Pracowaliśmy działania zarówno przy drogach prywatnych, lokalnych, jak i gminnych.

 

Poza robotami związanymi z budową dróg zajmujemy się także budową ścieżek rowerowych, parkingów i remontami zniszczonych nawierzchni asfaltowych.

m
30

Lat Doświadczenia

212

Wykonanych Zamówień Publicznych

398

Zrobionych Dróg

716

Zrobionych Chodników

Nasze Umiejętności

Mamy szerokie spektrum działania, ale w tych działaniach mamy największe doświadczenie, z którego warto skorzystać!
Budowa Dróg0%
Budowa Chodników0%
Modernizacja0%
Potrzebujesz pełną ofertę, tego co robimy?

Modernizacja i budowa m.in. dróg i placów

Mamy wieloletnie doświadczenie również w odnowie ulic, placów czy przepustów drogowych. Potrafimy również skutecznie rozebrać obiekty budowlane.

Usługi sprzętem budowlanym

Dysponujemy własnym sprzętem budowlanym razem z wykwalifikowaną kadrą, dzięki której jesteśmy podjąć się większości zleceń dostępnych na rynku.

Usługi transportowo-sprzętowe

Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim, a takżę z wykwalifikowaną kadrą robotniczą.