O Nas

Krótka Historia

Firma istnieje od 1990 roku. Pierwsze kroki stawiane były przez obecnego Prezesa Spółki Krzysztofa Filipa w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Zaczynał on od jednej maszyny, którą w tamtym czasie był spychacz DT75 zakupiony w 1989 r.! Z czasem firma rozrastała się o nowy sprzęt i ludzi. Do kadry zarządzającej firmą doszli także synowie właściciela, tworząc firmę rodzinną i osobiście angażując się w życie firmy.

Aktualnie zmianie uległa forma prawna działalności. Doszło do przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą DROGBUD GOLCOWA PRO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Firma posiada wykwalifikowany personel składający się z kilkudziesięciu pracowników: kierowców samochodów ciężarowych, pilarzy, brukarzy, czy operatorów maszyn.

Działa przede wszystkim na terenie województwa podkarpackiego. Pracuje zarówno przy drogach prywatnych, lokalnych, jak i publicznych.

30

Lat Doświadczenia

212

Wykonanych Zamówień Publicznych

398

Zrobionych Dróg

716

Zrobionych Chodników

Nasze Umiejętności

Mamy szerokie spektrum działania, ale w tych obszarach wyróżniamy się największym doświadczeniem, z którego warto skorzystać!
Budowa Dróg0%
Budowa Chodników0%
Modernizacja0%
Potrzebujesz pełną ofertę, tego co robimy?

Modernizacja i budowa m.in. dróg i placów

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie, przebudowie, modernizacji, remoncie, odnowie dróg, ulic, placów czy przepustów drogowych.

Usługi sprzętem budowlanym

Dysponujemy własnym sprzętem budowlanym, a także wykwalifikowaną kadrą, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać większość zleceń dostępnych na rynku.

Usługi transportowo-sprzętowe

Dysponujemy własnym i nowoczesnym sprzętem budowlanym, własnymi samochodami: dwu, trzy, i cztero-osiowymi, a także ciągnikami siodłowymi z naczepami oraz własnym transportem niskopodwoziowym z wykwalifikowaną kadrą.